ODWOŁANE | Konferencja Misyjna: Idźcie i głoście. Radosław Siewniak

Chcielibyśmy zaprosić Cie na wyjątkowe spotkanie poświęcone Ewangelizacji. Jeśli potrzebujesz inspiracji, zachęty, niesamowitych świadectw Bożego działania dzisiaj oraz nowych narzędzi do dzielenia się Dobrą Nowiną w swoim otoczeniu, to jest to miejsce dla Ciebie! 🙂

Piątek: Sesja 1 – Boży plan niesienia ewangelii narodom

Sobota: Sesja 2 – Świadectwo Kościoła z Iraku, Iranu i Omanu. Sesja 3 – Boże działanie w Pakistanie i Nepalu, Sesja 4 – Misja w kraju i za granicą. Wezwanie. Modlitwa.

 

Radek Siewniak. Publicysta, ewangelizator, założyciel i prezes Stowarzyszenia Do Źródła, wizjoner. Autor książki „Prawda głodna odwagi”. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, kierunku fizjoterapii. Specjalizuje się w terapii manualnej i rehabilitacji neurologicznej. Miłośnik gór, wspinaczki, fotografii, poezji oraz piłki nożnej.

Bóg szczególnie położył na jego sercu jedność chrześcijan i głoszenie Ewangelii. Obdarzony darem niesienia ludziom nadziei oraz mówienia z miłością o Bogu i Jego pragnieniach wobec człowieka (źródło: https://glosnapustyni.pl/osoba/radek-siewniak/ )

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.