Chcemy być razem – spotkanie kobiet z Trójmiasta

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie kobiet z Trójmiasta. Spotykamy się w sobotnie przedpołudnie, aby wspólnie uwielbić Pana Boga śpiewem, modlić się, słuchać świadectw Bożego działania i POZNAWAĆ SIĘ.

Podczas tego poranka wysłuchamy między innymi wywiadu z trzema dziewczynami Agnieszką Stiff, Sonią Zilborowicz, Anią Dzieciątko, który przeprowadzi Agata Strzyżewska.

Każda dziewczyna jest zaproszona.

Bilety: https://app.evenea.pl/event/skt23

Ilość miejsc ograniczona


Nasze mówczynie:

 • Agnieszka Stiff jest misjonarką Chrześcijańskiego Ruchu mt28 oraz współtwórczynią projektu Dziewczyny Się Spotykają. Jej pasją jest wspieranie i prowadzenie kobiet w duchowym wzroście. Obecnie mieszka w Gdańsku, ale ma za sobą czteroletni wyjazd misyjny do Rostowa nad Donem w Rosji oraz pięcioletni pobyt w szkole biblijnej w Stanach Zjednoczonych. Agnieszka jest mamą adopcyjną 16-letniej Wiktorii i od niedawna także żoną Roya. Czas wolny lubi spędzać z dobrą książką na łonie przyrody, najchętniej nad jeziorem i w doborowym towarzystwie.
 • Sonia Zilborowicz to liderka Społeczności Miasto, gdzie odpowiedzialna jest m.in. za służbę kobiecą Purpura, lekarka, siostra, przyjaciółka. Swój czas dzieli pomiędzy służbą, pracą, przyjaciółmi i czasem z Bogiem. Kocha turystykę kulinarną i spacery. Choć mieszka obecnie w Gdańsku to wychowała się na Mazurach, więc lasy i jeziora płyną jej we krwi. Na swoim instagramie @weronikasonia dzieli się kulisami swojego życia, pracy w przychodni i zachwytami nad Bożą miłością.
 • Ania Dzieciątko – Dzisiaj żona Adama (od 2.5 roku) i mama Beniamina. A jeszcze niedawno bardzo długo singielka, która starała się żyć spełnionym życie w sezonie, który aktualnie jej Bóg podarował, mimo presji społecznej. Przez wiele lat liderka Duszpasterstwa Akademickiego Petra, jedna z założycieli Kościoła Dom w Warszawie, od lat z pasją zaangażowana w rozmowy jeden na jeden, celem zachęty, inspiracji poszerzania Bożej perspektywy. To całe doświadczenie dzisiaj razem z mężem przekuwają w treści o singielstwie, związku, seksie, małżeństwie publikowane na YouTube i mediach społecznościowych pod nazwą Jest Miło.ść. Ostatnio hitem są organizowane przez nich wydarzenia dla singli – wykłady odnośnie Boskiego planu na relacje damsko-męskie i piękna przestrzeń do rozmów i poznawania się. Gotuje, choć nie lubi. Nie ćwiczy aktualnie, choć kocha, i zamierza wrócić do tego fajnego nawyku. Jej Miłością są lody i spacery z rodziną nad morzem.
 • Agata Strzyżewska mówi o sobie tak: Poznałam Boga ponad 30 lat temu, ale dopiero po 40-stce odważyłam się przyznawać do Niego publicznie. Ponieważ byłam nieśmiała i bardzo bałam się co pomyślą inni, trzymałam się z dala tego, co było moim powołaniem: odważnego mówienia o Jezusie. Teraz jednak robię to, co kocham najbardziej: tworzę bezpieczną przestrzeń dla innych do odkrywania swojego powołania. Swoje wysiłki skupiam na wyposażaniu chrześcijan do działania w mocy Ducha Świętego.

Plan

9:00-9:45rejestracja, poczęstunek z kawą i relacje
9:45 – 13:00wspólne uwielbienie Pana Boga, wywiady „kanapowe”z zaproszonymi gośćmi, dyskusje w grupach, zapowiedź konferencji jesiennej

JAK TRAFIĆ?

Konferencja odbędzie się w budynku Społeczności Miasto (Miasto Space): Adres: Aleja Grunwaldzka 355, 80-309 Gdańsk (wejście z tyłu budynku od strony torów)


JAK DOJECHAĆ?

Najlepiej kolejką – przystanek Uniwersytet.

Od przystanku trzeba przejść około 10- 15 minut pieszo.


PARKING

Jeżeli ktoś zdecyduje się na przyjazd samochodem, to wokoło są płatne parkingi. Przyjedź wcześniej, aby znaleźć miejsce.


Organizatorami jest 12 trójmiejskich kościołów i projektów kobiecych:

 • I Kościół Chrześcijan Baptystów, Gdańsk
 • II Kościół Chrześcijan Baptystów, Gdańsk
 • III Kościół Chrześcijan Baptystów – EXE, Gdańsk
 • Dziewczyny Sie Spotykają, Gdańsk
 • Kościół Chrześcijan Baptystów, Gdynia
 • Kościół Droga Pana, Gdańsk
 • Kościół Nowe Pokolenie, Gdynia
 • Kościół Radość Życia, Gdańsk
 • Kościół ukraiński – Carstwo Boże, Gdańsk
 • Pasja i wizja – Agata Strzyżewska
 • Społeczność MIASTO, Gdańsk
 • Wspólnota Spotkanie, Gdańsk

STOISKA
Podczas spotkania niektórzy z organizatorów będą mieć swoje stoiska. Tam można będzie dowiedzieć się o ich działalności, a także zakupić kartki, książki, torby itp. Weźcie ze sobą gotówkę.


Do zobaczenia!