Transmisja online ze spotkania Josha McDowell w Legionowie

universal-access    Grudniowe love story

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania transmisji online( w internecie) z spotkania Josha McDowell-a z młodzieżą w Legionowie.

Tematem spotkania będzie i miłość i seks we właściwej perspektywie.

Ramowy plan spotkania w Piątek 11 grudnia 2015 roku:

10:00-11:00- Sesja 1

11:35-12:40- Sesja 2

13:05- 14:30- Sesja 3 + Mini-koncert

 

JOSH McDOWELL – znany i ceniony na całym świecie mówca, autor książek z dziedziny wychowania, poradnictwa rodzinnego i apologetyki chrześcijańskiej, inicjator kampanii społecznych.

Znaczną część swojego życia poświęcił młodzieży. Dostrzegając zagrożenia współczesnego świata, z pasją i troską przekazuje wartości oraz naucza młodych ludzi, jak dobrze zainwestować w swoją przyszłość. Zwracając się do młodzieży w bezpośrednim i przyjaznym stylu, inspiruje i trafia do serc.

W Polsce gościł wielokrotnie, m.in. w 2001 r. wygłosił wykłady w Teatrze Wielkim w Warszawie na konferencji „Wychowanie do miłości” zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji, oraz w 2006r, gdy spotkał się z kilkutysięczną grupą rodziców i młodzieży w katowickim Spodku.

O czym? Josh McDowell w swoich wystąpieniach podkreśla piękno miłości i seksualności. Wzywając do czystości i odpowiedzialności w relacjach, będzie chciał wskazać młodzieży, jak w świadomy sposób pokonywać drogę ku dorosłości i podejmować mądre życiowe decyzje.

Podczas spotkania podejmie się między innymi odpowiedzi na pytania:

  • Czym jest prawdziwa miłość?
  • Czy warto czekać ze współżyciem seksualnym do małżeństwa?
  • W jaki sposób decyzje w sferze seksualnej wpływają na inne dziedziny życia?

Wystąpienia Josha McDowella będą po angielsku z polskim tłumaczeniem. W programie przewidziane są również wywiady, życiowe historie oraz minikoncert.

Spotkanie składać się będzie z trzech sesji, rozdzielonych przerwami. W trakcie spotkania każdy z uczestników otrzyma prezent od organizatora w postaci książki Josha McDowella.

 

Więcej informacji a także transmisja online dostępne są pod adresem „grudniowe love story”

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.